KOSZYK

Filtry

Bez nadruku czyli styl BASIC

Czy zdarzyło Ci się szukać koszulki lub bluzy pozbawionej jakichkolwiek nadruków? Jeśli tak, to wiesz jakie to trudne. Mamy rozwiązanie tego problemu. U nas znajdziesz odzież i akcesoria w 100% bez nadruku. Dla niej. Dla niego. Dla dziecka.

 • Koszulka damska JHK, 11 kolorów

  34,99 
 • Koszulka męska JHK, 13 kolorów

  34,99 
 • Bluza damska z kapturem Russel, 4 kolory

  139,99 
 • Bluza męska z kapturem Russel, 4 kolory

  139,99 
 • Koszulka damska z długim rękawem JHK, 6 kolorów

  39,99 
 • Koszulka męska z długim rękawem Stedman, 3 kolory

  49,99 
 • Koszulka damska bez rękawów Gildan, 3 kolory

  44,99 
 • Koszulka męska bez rękawów Stedman, 2 kolory

  39,99 
 • Bluza dziecięca z kapturem Just Hoods College Hoodie, 14 kolorów

  74,99 
 • Bluza dziecięca AWDis Sweat, 10 kolorów

  59,99 
 • Koszulka dziecięca JHK, 11 kolorów

  29,99 
 • Bluza damska z kapturem Just Hoods Girlie College Hoodie, 13 kolorów

  99,99 
 • Bluza męska z kapturem Just Hoods College Hoodie, 15 kolorów

  99,99 
 • Bluza męska AWDis Sweat, 12 kolorów

  69,99 
 • Torba bawełniana na zakupy, 3 kolory

  14,99 

Styl BASIC znaczy bez nadruku

Pewnie spotkałeś się z określeniem styl BASIC. Co tak naprawdę to oznacza? Dla popularnych marek odzieżowych są to podstawowe, często jednokolorowe produkty bez nadruków i innych ozdób. Jedynym akcentem jest logo producenta na lewej piersi. Koszulki i bluzy basic są zazwyczaj nieco tańsze od reszty produktów. Ale nie jest to regułą. Nasze propozycje z kategorii BEZ NADRUKU wpisują się w ten trend z jedną różnicą. U nas nie ma nawet logo producenta, a metka w większości przypadków jest łatwa do usunięcia (wystarczy mocniej szarpnąć).

Koszulki bez nadruku

Znajdziesz u nas całkowicie gładkie, jednokolorowe koszulki dla całej rodziny. Oprócz klasycznych t-shirtów panie zainteresują się koszulkami bez rękawów, tzw. topami. Panowie powinni być zadowoleni z koszulek z długim rękawem nazywanymi czasami longsleeve. Każda z koszulek dostępna jest w pełnej rozmiarówce i w co najmniej kilku kolorach. Największy wybór jest oczywiście w przypadku klasycznych koszulek, które mają po kilkanaście kolorów. Dzieci rzadko wybierają jednokolorowe koszulki, ale czasem nie mają wyjścia. Np. biała koszulka na lekcje WF lub niebieska do szkolnego przedstawienia. Z nami to już nie problem.

Bluzy w stylu BASIC – bez logo producenta

Bluzy damskie i męskie, które oferujemy Ci to pełny basic. Nie tylko pozbawione są nadruku, ale nawet logo producenta. Jeśli potrzebujesz całkowicie gładkiej bluzy, to nie ma lepszego wyboru. Mamy klasyczne bluzy oraz z kapturem i kieszenią nazywane kangurkami. Dla najbardziej wymagających przygotowaliśmy bluzy klasy premium. Nie zapomnieliśmy także o dzieciach, mimo, ze te wolą raczej pełne kolorów ubrania.

Proste i klasyczne torby bez nadruku

Styl basic nie oznacza wyłącznie koszulek i bluz bez nadruku. To także torby. Jeśli nie chcesz chodzić z torbą z logiem popularnej sieci handlowej, to zapraszamy do nas. Znajdziesz u nas wytrzymałe torby na zakupy w kilku kolorach.

Bez nadruku, bez logo – jak to możliwe?

Każdy producent odzieży umieszcza swoje logo. Małe, bo małe, ale zawsze jest. Zapytasz skąd my mamy całkowicie gładką odzież. To proste. Nasza seria BASIC to koszulki i bluzy stworzone jako baza do tworzenia produktów z własnym nadrukiem oraz odzieży pracowniczej. Umieszczenie logo producenta przeszkadzałoby w wykonaniu nadruku. W przypadku odzieży dla pracowników w tym miejscu umieszcza się nazwę lub logo zakładu pracy. W przypadku koszulek czy bluz z własnym nadrukiem logo producenta psułoby wizualnie cały pomysł na personalizację.


Sprawdź już teraz naszą ofertą produktów bez nadruku!

Logowanie

Nie jesteś użytkownikiem

Zarejestruj się

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia Twojego zamówienia, obsługi Twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Jesteś użytkownikiem